Klubben  
 
Avgifter
Bilder
Blandat
Damklubben
Dan N;s Minnesfond
Förarkontakt
Klubbhuset
Logotype
Policy
Styrelsen
 
     
 

Styrelsen

Ordförande: Magnus Helgesson S Rörum Husarlyckevägen 5, 242 94 HÖRBY 070-978 52 65
helge75@telia.com
Sekreterare: Tommy Svensson Balders Gata 7, 242 35 HÖRBY 070-528 55 33
tommy.s.svensson@telia.com
Kassör: Bertil Gunnarsson Domängatan 22, 242 32 HÖRBY 070-563 09 10
bertil.gunnarsson@telia.com
Ledamot: Roland Brorsson Lokes gata 1, 242 35 HÖRBY 070-522 32 50
roland.brorsson@telia.com
Ledamot: Magnus Larsson Fridhemsgatan 4C, 244 31 KÄVLINGE 070-570 73 39
magnusjlarsson@telia.com
Ledamot: Mia Nilsson Algatan 8, 242 33 HÖRBY 070-928 55 26
mia72nilsson@hotmail.se
Ledamot: Rickard Andersson Rolsberga Satsarp 303, 240 33 LÖBERÖD 070-568 69 68
elexpressen.eslov@telia.com
Ledamot: Jim Nilsson Nya Torg 14 A, 242 31 HÖRBY 070-812 41 44
jim@wra.se
Ledamot: Rolf Arne Nilsson Sniberup9351, 242 97 HÖRBY 070-627 79 37
rolf_nils@hotmail.com

Hedersledamot: Thorvald Wikström Bangatan 9B, 242 91 HÖRBY
thorvaldwikstrom@hotmail.com

Suppleanter
Fredrik Nilsson Hillsgatan 7, 242 33 HÖRBY 070-371 23 88
fredriklars@telia.com
Robin Svensson Stavröd 5031, 242 95 HÖRBY 070-960 88 17
robin.svensson@horbybil.se


Revisorer
Jens Hansen
Carina Nilsson
Suppleant:
Maj-Lis Svensson


  Startsidan Klubben Verksamhet Info Kalender Tävlingar Sponsorer Länkar  
   
BADIK Creation - Webb & Reklamproduktion I Hörby